09.04.2009.

Ієрей Євгеній Нікітін взяв участь у науково-практичній конференції, присвяченій 65-річниці визволення України.


У четвер, 9 квітня, у Київському міському палаці ветеранів відбулась науково-практична конференція на тему «Розвиток соціальної діяльності державних установ та громадських організацій в напрямку надання підтримки та соціальних гарантій ветеранам усіх категорій», що присвячена 65-річниці визволення України.
Мета заходу – привернути увагу громадскості до необхідності підтримки та надання соціальних гарантій ветеранам.
Організатором заходу виступила громадська організація «Право та захист» спільно із Київською організацією ветеранів.
На запрошення організаторів у конференції взяли участь представники Української Православної Церкви. Зокрема, це заступник голови Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ Генадій Таранюк, благочинний Північно-східного благочинного округу столиці протоієрей Димитрій Григорак та настоятель Свято-Валеріївського храму міста Києва ієрей Євгеній Нікітін.
Також учасниками заходу стали: голова правління громадської організації «Право та захист» В’ячеслав Яковенко, голова Київської організації ветеранів Віктор Мальований, начальник відділу КМДА у справах ветеранів війни та праці Юрій Нечаєв, віце-президент Міжнародного фонду ім. героя Радянського Союзу Валерія Востротіна Дмитро Ярославський та інші.
Заступник голови Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ Генадій Таранюк виступив із доповіддю з питань социального служения Церкви. Зокрема він зазначив, що «Співпраця із ветеранськими організаціями є одним із напрямків соціальної діяльності і соціального служіння Церкви і насамперед таке служіння направлене на допомогу людям похилого віку. Також ця співпраця має духовно-виховальне значення для тих поколінь людей, які приходять на зміну ветеранам».
Наприкінці засідання присутні підтримали ініціативу будівництва храму «Всіх святих воїнів» на території парку «Перемога» у Деснянському районі столиці. Учасники конференції прийняли звернання до Київського міського голови та депутатів Київради підтримати дану ініціативу та посприяти будівництву храму.
Побудову храму «Всіх святих воїнів» благословив Предстоятель Української Православної Церкви. Подібного храму у нашій Церкві не існує. Храм є унікальним, оскільки присвячений воїнам усіх воїн. Створенням храму опікується громадська організація «Право та захист», голова правління якої, В’ячеслав Яковенко, є студентом Київської Духовної семінарії і найближчим часом планує прийняти священний сан.https://rvd-stanki.ru ручной станок обжима рвд купить ручной обжимной пресс для рвд.