31.08.2007.

Предстоятель освятив храм на честь Собору преподобних отців Києво-Печерських.


Сьогодні, 31 серпня, Предстоятель УПЦ освятив храм на честь Собору преподобних отців Києво-Печерських у містечку Бородянка, Київської області .

Наприкінці богослужіння Блаженніший Владика звернувся до віруючих із Пастирським словом та залишив на згадку про сьогоднішнє освячення ікону Пресвятої Трійці. Також Предстоятель відзначив церковними орденами та грамотами тих, хто потрудився над зведенням цього Божого храму.

Новозбудований розташований у мальовничому парку, на місці підірваного у 1937 році атеїстичної владою храму. Зазначимо, що освячений храм є другим храмом у місті після Свято-Михайлівського, де від сьогодні будуть регулярно звершуватись богослужіння.

По завершення церемонії освячення Митрополит Володимир відвідав Спасо-Преображенський монастир неподалік м.Тетерів. Тепло зустрівши Предстоятеля, настоятель обителі, архімандрит Філарет (Кучеров), провів Владику територією монастиря, розповів про виконану на цей час роботу та окреслив плани на майбутнє, щодо розбудови цього святого місця.