24.08.2007.

Предстоятель Української Православної Церкви молився за Україну.


Сьогодні, 24 серпня, у 16-річницю Незалежності України, Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні намісника Києво-Печерської Лаври - архієпископа Вишгородського Павла, намісника Глинської Пустині - єпископа Васильківського Луки та духовенства міста Києва, відправив подячний молебень в Успенському соборі Лаври, у якому молився Богові за добробут і благополуччя нашої держави та злагоду між її народом.
На богослужінні також молились голова Верховної Ради України Олександр Мороз, лідер виборчого блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» Юрій Луценко разом з іншими представниками дипломатичного корпусу.
Перед початком молебня Митрополит Володимир звернувся до віруючих з промовою, у якій поздоровив усіх із святом та відмітив важливість сьогоднішнього заходу.
Також в цей день, близько опівдня, Блаженніший Владика у співслужінні архієпископа Вишгородського Павла та братії Києво-Печерської Лаври звершив освячення дзвіниці, біля храму Різдва Богородиці, що у Лаврі.
Нагадаємо, що у минулому місяці дзвіниця була пошкоджена, після того як у неї влучила блискавка. Коли пошкодження були усунуті, були відновлені роботи по золочінню куполів дзвіниці. І вже зараз, милуючись монастирськими краєвидами або знаходячись за межами обителі, можно побачити яскраве сяйво, що відбивається від відреставрованих куполів.