02.06.2007.

Предстоятель УПЦ освятив місце під будівництво кафедрального собору.


Сьогодні, 2 червня, коли Українська Православна Церква продовжує святкування 15-ї річниці Харківського Архієрейського Собору, Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив освячення наріжного каменю в ознаменування початку будівництва кафедрального собору на честь Воскресіння Христового.
На церемонії освячення були присутні: єпископат, духовенство та віруючі Української Православної Церкви, Президент України Віктор Андрійович Ющенко, Прем’єр-міністр України Віктор Федорович Янукович., київській міській голова Леонід Михайлович Черновецькій, а такаж ряд чиновників та дипломатів.
Після церемонії освячення Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до присутніх зі словом, у якому сказав: «Сьогодні благодать Св. Духа нас зібрала для того, щоб освятити нове місце під новий храм, під будівництво кафедрального собору Воскресіння Христового.
П’ятнадцять років Українська Православна Церква не мала кафедрального собору, який був захоплений іншою церквою. І от сьогодні, завдячуючи Богові, Президенту, Прем’єрові, київському міському голові, ми отримали це чудове райське містечко, де буде збудовано собор Святого Воскресіння Христового».
Після промови, Блаженніший Владика запросив по-черзі до мікрофона Президента України Віктора Андрійовича Ющенка, Прем’єр-міністра України Віктора Федоровича Януковича та київського міського голову Леоніда Михайловича Черновецьк.ого. Слід відмітити, що київський градоначальник на церемонії освячення пожертвував на будівництво храму та золочіння його куполів три кілограми золота у зливках та сім кілограмів сусального золота.
Свято-Воскресенський кафедральний собор буде розташований на мольовничому місці, неподалік станції метро Либідська загальною площею 4 га. Також на цьому місці буде побудована нову резиденція Предстоятеля Української Православної Церкви та інші споруди. Вміщуванність майбутнього собору становить 5 тис. чол.

Мухомор сушеный в капсулах купить мухомор в капсулах pharmex-market.ru.