14.06.2008.

Предстоятель УПЦ освятив новозбудований храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селищі Волошинівка, Київської області.


Сьогодні, 14 червня, Блаженніший Митрополит Володимир у співслужінні секретаря Предстоятеля УПЦ єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра звершив освячення престолу новозбудованого храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селищі Волошинівка, Баришівського району, Київської області.
Наприкінці освячення Митрополит Володимир звернувся до віруючих зі словами настанови, після чого на згадку про сьогоднішню подію залишив громаді храму у дар ікону Собору преподобних Києво-Печерських та відзначив церковними грамотами тих, хто потрудились задля зведення цього Божого храму.
«Сердечно вітаю вас з подією, учасниками, якої ми сьогодні стали – освячення ще одного храму на нашій грішній землі. Це дійсно подія, яка перевищує розуміння і почуття наше. Господь настільки Милосердний до нас, що оточує нас і посилає нам все необхідне для життя земного і життя майбутнього віку», - сказав Архіпастир.
Храм на честь Різдва Богородиці зводився протягом чотирьох років коштами та стараннями жителів селища. В минулому, неподалік від місця, де тепер стоїть церква Різдва Богородиці, вже існував храм, який був спалений близько сорока років назад.