07.05.2008.

Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію у храмі на честь Різдва Христового.


Сьогодні, 7 травня, в день пам’яті мученика Валентина (+288), Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у храмі на честь Різдва Христового, що на Оболоні.
Його Блаженству співслужили намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павло та секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр.
Біля входу до храму Першосвятителя хлібом-сіллю зустрів ініціатор будівництва храму, народний архітектор України, президент корпорації «Столиця» Валентин Ісак, який сьогодні відзначає День свого небесного покровителя.
По закінченні богослужіння Архіпастир привітав віруючих із святом Пасхи, а Валентина Михайловича ще й з Днем ангела та подякував присутнім за спільні молитви.
«Дорогі брати та сестри, сердечно вітаю вас із святом Пасхи та з днем пам’яті святого мученика Валентина. В цей день Валентин Михайлович відзначає День свого ангела і добре те, що це святкування відбувається в храмі, який він збудував і подарував нашій Церкві. Я поздоровляю Валентина Михайловича з Днем ангела та дякую вам за святі молитви, які ви разом з нами розділили в цьому святому храмі», - сказав Предстоятель.
Також Блаженніший Владика за старанні труди на благо Святої Церкви зведення нагородив Валентина Ісака орденом рівноапостольного князя Володимира І-ступеню та подарував ікону Христа Спасителя.
Наприкінці, Митрополит Володимир благословив прихожан іконочками Воскресіння Христового.