26.04.2008.

Блаженнейший Митрополит Владимир відслужив панахиду по загиблим ліквідаторам аварії на ЧАЕС.


Сьогодні вночі, 26 грудня, у 22-річницю аварії на Чорнобильській АЕС, на території Дарницького Свято-Михайлівського комплексу (проспект Миру, 16) Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир відслужив панахиду за загиблими учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
На поминальній церомоніїї також були присутні: Президент України Віктор Ющенко, Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк, Київський міський голова Леонід Чернівецький, Секретар РНБОУ Раїса Богатирьова, міністр оборони України Юрій Єхануров, Голова Секретаріату Президента України Віктор Балога, Голова Київської ОДА Віра Ульянченко, громадські та політичні діячі, ліквідатори аварії на ЧАЕС, родичі загиблих.
Після церемонії покладання квітів та відслуження панахиди учасники заходу поставили свічки біля Меморіального кургану. Після цього прозвучали 22 удари дзвону (що встановлений на вершині кургану), під час яких присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.
Насамкінець, Предстоятель Української Православної Церкви та перші особи держави направились до храму на честь Входу Господнього до Єрусалиму, який ще називають «Чорнобильським», де була відслужена запокійна літія, після якої присутні поставили свічки за спокій почивших ліквідаторів та за здоров’я нині живущих.