25.01.2008.

Предстоятель звершив закладку храму на честь Покрови Богородиці.


Сьогодні, 25 січня, Предстоятель УПЦ звершив чин закладки капсули у фундамент храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці у селищі Шубівка, Кагарлицького району, Київської області. Його Блаженству співслужили архієпископи: Вишгородський Павло, Білоцерківський і Богуславський Митрофан, єпископи: Бориспільський Антоній та Переяслав-Хмельницький Олександр.
По завершенні богослужіння Митрополит Володимир звернувся до віруючих зі словами, у яких привітав усіх із сьогоднішньою подією.
«Дорогі отці, брати та сестри. Я сердечно вітаю вас з цією подією, в якій ми тільки що прийняли участь – освячення місця під розбудову нового храму Божого. Я молитовно зичу, щоб з допомогою Божою знайшлися добрі люди і довершили б це діло для слави Божої, на радість людей, що будуть приходити сюди, приймати Святі Таїнства, спілкуватись із небом і один з одним. Нехай Господь дасть сили і розум, щоб знайти і волю, і кошти, і єдність в цьому питанні. Нехай Пресвята Богородиця покриває всіх нас з вами своїм чесним покровом, і не забуває про це місце, яке Їй присвячене. Благодать Пресвятого Духа, Господня любов за молитвами Владичиці нашої Богородиці хай буде завжди з вами», - сказав Архіпастир.
Майбутній Свято-Покровський храм, згідно проекту, розрахований приблизно на сто чоловік. Він буде мати один престол. Завершення будівництва планується вже за два роки. Наразі ж богослужіння звершуються у тимчасово зведеному невеличкому храмі, що розташований поруч з місцем будівництва.

Самая детальная информация напольные батареи у нас на сайте.