15.01.2008.

Предстоятель привітав єпископа Яготинського Серафима з Днем тезоіменитства.


Сьогодні, 15 січня, в день 175-річниці преставлення та другого обретення чесних мощей прп. Серафима Саровського, Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію у Свято-Пантелеймоновому жіночому монастирі столиці у Феофанії. Його Блаженству співслужили архієпископи: Білогородський Миколай, Вишгородський Павло, єпископи: Васильківський Лука, Івано-Франківський і Коломийський Пантелеймон, Яготинський Серафим, Переяслав-Хмельницький Олександр.
В Архіпастирському слові, яке традиційно виголошується одразу після Євангельських читань, Предстоятель сказав:
«Серед святих угодників прославлених Православною Церквою в лику преподобних особливим народним шануванням вирізняється постать Серафима Саровського. З дитинства обраний Богом Саровський подвижник без вагань і сумніву восходить у своєму стремління до духовної досконалості і довершенності. Преподобний світився радістю духовною і цією тихою мирною радістю він наповнював серця оточуючих, вітаючи їх словами: «Радість моя, Христос Воскрес!»».
По закінченні богослужіння Владика Митрополит ще раз привітав усіх присутніх із сьогоднішнім святом, а єпископа Серафима ще із особистим святом - Днем Ангела:
«Поздоровляю вас з великим святом на честь преподобного і богоносного отця нашого Серафима та з іменинником єпископом Серафимом. Нехай пошле Господь усім милість і Своє благословення».
Єпископ Яготинський Серафим (Дем'янів Володимир Васильович) народився 9 липня 1953 року в селі Зозулинці Залещицького району Тернопільської області в родині робітника.
З 15 травня 1990 року є настоятелем Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії.
Рішенням Священного Синоду від 14 листопада 2007 року, призначений на посаду вікарія Київської Митрополії з титулом «єпископ Яготинський» (ЖУРНАЛ № 110).
Архієрейська хіротонія владики Серафима відбулася 16 листопада 2007 року в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

Как найти юриста по гражданским делам. Адвокат по гражданским делам karabanoff.ru.