13.01.2008.

Предстоятель УПЦ відвідав дві єпархії на Вінничині.


13 січня, завершуючи поїздку до західних єпархій УПЦ, Блаженніший Митрополит Володимир відвідав дві єпархії на Вінничині.
Спершу Владика Митрополит завітав до міста Вінниця, де у приміщенні єпархіального управління мав зустріч із керуючим єпархією архієпископом Вінницькім та Могилів-Подільським Симеоном.
Після цього Архіпастир відвідав Тульчинську єпархію, завітавши до міста Немирова. Тут Блаженніший Владика відвідав Свято-Троїцький Ставропігійний жіночій монастир, де Предстоятеля хлібом-сіллю зустріли настоятелька ігуменя Херувіма (Грицишина), духовенство та сестри обителі, представники обласної та місцевої влади, чисельні прихожани. Зайшовши до Свято-Троїцького храму монастиря, Митрополит Володимир звернувся до пастви зі словами настанови:
«Різдво Христове – дивне свято. Ми радіємо з приводу цього великого свята, яке є спасительним. І так буде завжди, бо Бог є Любов, Бог не змінюється, Він нас любить і об’являє про це, а людина, нажаль, часто зраджує Богу. Іде боротьба між добром і злом у кожному серці людському, але ця боротьба може бути увінчана перемогою, бо у нас є сила Божої любові і Божої благодаті. В цей святий вечір я зичу вам, вашим родинам Божого благословення. Благодать Великого Бога Отця і причастя Святого Духа, і милість Господа нашого Ісуса Христа нехай завжди покривають нас, допомагають у нашому земному житті».
Після цього Владику Володимира різдвяними пісноспівами привітали маленькі прихожани та отримали з рук Предстоятеля солодощі.
На завершення, Архіпастир благословив усіх віруючих іконочками Різдва Христового.

Пластинчатый пастеризатор что такое сыроварня и пастеризатор.