29.12.2007.

Предстоятель УПЦ освятив храм на честь ікони Божої Матері «Всіх Скорбящих Радості».


Сьогодні, 29 грудня, Предстоятель УПЦ у співслужінні єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра освятив храм на честь ікони Божої Матері «Всіх Скорбящих Радості», що у Дарницькому районі м.Києва.
Наприкінці освячення, Блаженніший Владика звернувся до прихожан із повчальними словами:
«Дорогі во Христі брати і сестри», - сказав Первосвятитель, - «Тільки що ми з вами звершили святу подію. Тепер ті люди, хто мешкають тут, мають пряме небесне благословення і Господню милість, через те, що збудували цей Божий дім, де завжди перебуває Господь і святі угодники.
Я бажаю, щоб тут ви пізнали об’єднання миру видимого і невидимого, щоб тут ви навчились любити Бога, любити один одного, молити і благати Бога, щоб Він послав нам тільки мир, спокій, здоров’я і спасіння. І Господь посилає, бо Він любить кожного і першим виходить на дорогу, що веде назустріч з нами, розкриває Свої обійми, і приймає кожного із нас».
Також Блаженнійший Владика подарував храму ікону Пресвятої Трійці і відзначив церковними орденами, медалями і грамотами тих, хто доклав свої зусилля задля зведення цієї церкви. Серед нагороджених були й сини настоятеля храму протоієрея Олександра Річка – Василь, Олександр та Микола, яких відзначено ювілейними медалями «Харківський Собор – 15 років».
Храм-каплиця на честь ікони Божої Матері «Всіх Скорбящих Радості» відноситься до парафії на честь свт. Феодосія Чернігівського і є другим храмом парафії, у якому ще будується нижній приділ на честь св. вмч. Єкатерини.
В майбутньому планується зведення головного храму на честь свт. Феодосія Чернігівського.
Будівництво каплиці Божої Матері «Всіх Скорбящих Радості» розпочалось 25 січня, цього року, а 21 листопада Предстоятель звершив освячення куполів та хрестів для храму, після чого, за короткий термін був встановлений тимчасовий іконостас та виконані деякі внутрішні оздоблювальні роботі. Найближчим часом планується завершення як внутрішніх, так і зовнішніх оздоблювальних робіт, а також обладнання місця для клиросу.