26.12.2007.

Викладач КДАіС та співробітник ВЗЦЗ прийняли чернечий постриг.


Сьогодні, 26 грудня, викладач Київської Духовної Академії і Семінарії протоієрей Георгій Соменок та співробітник Відділу Зовнішніх Церковних Зв’язків ієрей Сергій Говорун прийняли чернечий постриг.
Постриг, що відбувся у Дальніх Печерах Києво-Печерської Лаври, звершив Предстоятель УПЦ Блаженнійший Митрополит Володимир. Також були присутні: намісник Лаври архієпископ Вишгородський Павло, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Ректор КДАіС єпископ Бориспільський Антоній, єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, викладачі й студенти Духовних шкіл та інші.
При постризі протоієрею Георгію було наречене ім’я Нестор, а ієрею Сергію – Кирило. Возприємниками відповідно були владика Митрофан та насельник Лаври архімандрит Полікарп (Ліненко).
Отець Нестор (Соменок) народився у місті Києві у 1957 р. У 1978 р. поступив до Ленінградської Духовної Семінарії, а потім Академії, яку закінчив зі ступенню кандидата богослов’я у 1985 р. У 1987 р. рукопокладений у священника. З 1990 р. викладає у Київських Духовних школах. У 2004 р. присвоєно звання професора. Автор багатьох богословських публікацій.
Отець Кирило (Говорун) є працівником Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ, викладачем Київської Духовної Академії. Отримав блискучу освіту в Україні та закордоном. Окрім Київської Академії закінчив богословський факультет в Афінах, вчився в докторантурі у Великобританії, де здобув докторат з філософії. Також має вчену ступень кандидата богослов'я.