22.12.2007.

Предстоятель відслужив подячний молебень на Володимирській гірці.


Сьогодні, 22 грудня, Предстоятель у співслужінні собору архієреїв УПЦ та духовенства Київскої епархії відслужив подячний молебень на Володимирській гірці, що традиційно відбувається наприкінці кожного року.
На заході також були присутні представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Київської Міської Адміністрації та ін. Зокрема були присутні: Віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник, Міністр оборони Юрій Єхануров, Міністр юстиції Микола Оніщук, Міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко.
Перед початком богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до присутніх.
«Вже стало доброю традицією, коли в кінці кожного року ми збираємося на цьому святому місці, щоб піднести молитви до Бога, дякуючи Йому за Його великі милості в тому році, що буде відходити від нас, росячи у Нього благосні і милості на наступаючий рік.
Помолимося сьогодні і ми. Нехай Господь благословить нашу країну, наш народ, нашу святу Церкву миром, злагодою та ласкою. Нехай Господь буде завжди з нами, в наших особистих справах, в наших домашніх справах, в наших суспільних справах. Мир Божий нехай спочине над всіма нами»,
- сказав Первосвятитель.
По закінченні молебню всі бажаючі мали змогу прикластись до частички мощей Хрестителя Русі – рівноапостольного князя Володимира, що були привезені із резиденції Предстотеля УПЦ.

https://acousticrecords.ru профессиональная студия звукозаписи.