14.12.2007.

Предстоятель УПЦ та Президент України прийняли участь у церемонії вшанування жертв Чернобильськой трагедії на территорії Дарницького Свято-Михайлівського комплексу


Сьогодні, 14 грудня, на территорії Дарницького Свято-Михайлівського комплексу відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного знака «Воїнам Чорнобиля» та Меморіального кургану «Героям Чорнобиля» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
На поминальній церомоніїї були присутні: Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Володимир, Президент України Віктор Ющенко, в.о. Прем’єр-міністра України Віктор Янукович, Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк, мер міста Києва Леонід Черновецький, Голова Київської облдержадміністрації Віра Ульянченко, голова Адміністрації Президента Віктор Балога та інші високі особи.
Після покладання квітів Предстоятель Церкви та перші особи держави направились до храму на честь Входу Господнього до Єрусалиму, який ще називають «Чорнобильським», де була відслужена заупокійна літія, після якої були поставлені свічки за спокій почивших ліквідаторів.
Нагадаємо, що аварія на четвертому блоці ЧАЕС 26 квітня 1986 року відбулася під час тестування, що проводилося з метою оцінки безпечної межі функціонування реактора в певних умовах. А 15 грудня 2000 року у 13 годин 17 хвилин за наказом президента України під час трансляції телемосту Чорнобильська АЕС – Національний палац «Україна» поворотом ключа аварійного захисту назавжди зупинено реактор енергоблоку №3 ЧАЕС - станція припинила генерацію електроенергії.

Информация противооткатные упоры для легкового автомобиля купить здесь.