06.12.2007.

Предстоятель освятив храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці.


Сьогодні, 6 грудня, Предстоятель звершив освячення храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у с. Гоголів, Броварського району, Київської області.
По закінченні чину освячення, Владика Митрополит поздоровив духовенство і віруючих з цією подією та звернувся зі словами настанови:
„Я сердечно вітаю вас з цією подією, яку ми звершили разом з вами – це оновлення древнього храму і постанова в ньому нового престолу, на якому буде приноситись безкровна жертва, і за тих хто тут живе, і за всіх вірних людей.
Нехай Господь не мине вас із храмом вашим древнім, з усіма мешканцями цього краю, нехай Господь посилає мир і душевний спокій всім нам. Нехай по молитвам Божої Матері, на честь Якої зведено цей храм, Господь проявляє Свою милість над нами, посилає нам все необхідне для благочестивого земного життя і життя вічного”.
На пам’ять про молитовну зустріч, Блаженнійший Митрополит Володимир подарував храму ікону Пресвятої Трійці та нагородив благодійників церковними орденами, медалями та грамотами. Серед нагороджених слід відзначити одного з найбільших меценатів храму народного депутата України, Миколу Диденко, якого удостоєно орденом прп. Іллі Муромця.
Різдво-Богородичний храм був побудований в 1827 році, а у 1861 –зведено дзвіницю. У 60-ті роки минулого століття храм був закритий радянською владою.
У 1988 році при священику Сергію Денисенко церква відновила своє існування. Після ремонтно-реставраційних робіт у 1995 році, храм освятив Предстоятель УПЦ, Блаженніший Митрополит Володимир.
У березні 1998 року головою міста Бровари Олексієм Іщенко храму був подарований дзвін вагою 550 кг.