29.11.2007.

Предстоятель з архіпастирським візитом відвідав Тульчинську єпархію.


Сьогодні, 29 листопада, Предстоятель з архіпастирським візитом відвідав Тульчинську єпархію.
Спочатку Блаженнійший Владика відвідав Свято-Троїцький ставропігійний жіночий монастир у м. Немирові, Тульчинської єпархії, що у Вінницькій області. Тут Архіпастиря зустріли хлібом-сіллю: настоятелька обителі, ігуменя Херувіма, губернатор області Олександр Домбровський та чисельні прихожани. У монастирському храмі, після короткого молебню, Митрополит Володимир звернувся до віруючих із словами:
„Проїжджаючи мимо святої обителі, ми раді на хвилинку заїхати сюди, щоб побачити вас і разом із вами піднести коротеньку молитву до Бога в надії, що на те що, Господь проявлятиме милості Свої над всіми нами, над нашим життям, над нашим спасінням. Хай Господь благословить вас всіх добрим здоров’ям і вічним спасінням”.
Також Блаженнійший Владика освятив новозбудований монастирський корпус, де розташовані келії насельниць та богодільня.
Після цього Первосвятитель направився до с. Куна, Гайсинського району, Вінницької області, де у співслужінні архієпископів Тульчинського і Брацлавського Іонафана та Вінницького і Могильов-Подільського Симеона звершив освячення храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці.
По закінченні чину освячення, Владика Митрополит, звернувся до духовенства і віруючих зі словами настанови:
„Сьогодні урочиста подія на цьому святому місці, на якому ми освятили цей храм Божий на справу нашого спасіння і благословення нашої землі.
Храм Божий дається людині на втіху, на науку, на врачування. Кожна людина приносить свої гріхи до храму, скидаючи ярмо, вона тут оновлюється, набирає нових сил. Нехай кожний, хто буде переступати поріг цього храму, отримує тут і Божу благодать, і Божу силу, так необхідну нам немічним в цьому житті”.
На пам’ять про молитовну зустріч, Блаженнійший Митрополит Володимир подарував храму ікону Пресвятої Трійці та нагородив благодійників церковними орденами, медалями та грамотами. Так орденом прп. Іллі Муромця І-ступеню був нагороджений ініціатор побудови храму та його головний ктитор, Анатолій Присяжнюк, який народився тут, у селі Куна. Також медаллю рівноапостольного князя Володимира відзначений старіший парафіянин Микола Кондратюк.
Різдво-Богородичний храм зведений на місці старого храму, що був зруйновний за радянської влади, всередині 80-х років минулого століття. І хоча перед початком будівництва були проблеми із виділенням земельної ділянки під забудову, проте загальними зусиллями духовенства, прихожан та меценатів цю проблему було вирішено, і за кілька років у селищі постав новий величний храм.

Самая подробная информация тканый геотекстиль здесь.