21.11.2007.

Предстоятель освятив хрести та куполи для храму-каплиці Божої Матері «Всієї Скорбящої Радості».


Сьогодні, 21 листопада, Предстоятель УПЦ освятив хрести та куполи для храму-каплиці Божої Матері «Всієї Скорбящої Радості», що будується у Дарницькому районі м.Києва.
Наприкінці освячення, Блаженніший Владика звернувся до прихожан із словами настанови:
«З цього часу, ще одне джерело Господь нам посилає, через яке ми отримуємо благодать Святого Духа, що просвічує, освячує і спасає нас. Нехай благодать Святого Духа, що відходить від Хреста Спасового покриє кожного із нас, укріпить наші сили, щоб ми могли достойно і праведно звершувати своє земне життя і досягати Царства Небесного».
По завершенні чину освячення, настоятель храму, протоієрей Олександр Річко ознайомив Митрополита Володимира із ходом будівельних робіт та розповів про ту роботу, яку планується провести у майбутньому.
Парафія на честь свт. Феодосія Чернігівського була основана у 1996 році і протягом довгого часу община звершувала богослужіння у орендованому приміщенні.
Будівництво каплиці Божої Матері «Всієї Скорбящої Радості» розпочалось 25 січня, цього року, і вже за місяць планується освячення престолу каплиці. Також тут будується нижній храм, на честь св. вмч. Єкатерини.
Проте цей храм-каплиця є другою спорудою парафії. В майбутньому планується зведення головного храму, у якому буде два приділи – верхній, на честь свт. Феодосія Чернігівського, а нижній – на честь свт. Василія Великого. Саме таку побудову мав храм, який діяв до революції 1917 року недалеко від місця сьогоднішнього будівництва.