11.11.2007.

Предстоятель УПЦ очолив урочистості з нагоди 45-річчя архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана.


Сьогодні, 11 листопада, Предстоятель УПЦ відвідав м. Біла Церква, Київської області, де пройшли урочистості з нагоди 45-річчя правлячого архієрея та Керуючого справами УПЦ, архієпископа Митрофана.
Митрополит Володимир очолив Божественну Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Його Блаженству співслужили архієпископи: Білогородський Миколай, Львівський і Галицький Августин, Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, Херсонський і Тавричеський Іоанн, Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Полтавський і Кременчуцький Филип, єпископи: Васильківський Лука, Бориспільський Лука, Бердянський і Приморський Єлисей, Ніжинський і Батуринський Іриней, Шепетовський і Славутський Володимир, Івано-Франківський і Коломийський Пантелеймон, а також духовенство єпархії.
За богослужінням, на малому вході, Блаженніший Владика удостоїв ювіляра високою церковною нагородою – орденом ап. Іоанна Богослова ІІ ступеню.
Наприкинці богослужіння Митрополит Володимир подякував владиці Митрофану за запрошення на свято, поздоровив із ювілеєм та подарував ікону Господа Іісуса Христа.
В свою чергу, архієпископ Митрофан подякував Митрополиту Володимиру за первосвятительський візит, за теплі слова поздоровлення,за високу нагороду, та на згадку про візит до Білоцерковської єпархії від духовенства та віруючих молитви подарував ікону Нерукотворенного образу Спасителя.
По закінченні богослужіння Владика Митрополит блогословив усіх прихожан, які цього дня зібралися в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.