07.11.2007.

Предстоятель УПЦ освятив Свято-Духівський храм.


Сьогодні, 7 листопада, Предстоятель УПЦ освятив Свято-Духівський храм у с. Усівка, Згурівського району Київської області.
Після чину освячення Блаженніший Владика звернувся до віруючих із словами настанови та зазначив, що «відтепер всі хто будуть переступати поріг цього чудового і теплого храму, зможуть піднести молитви до Господа, потрудитись серцем і душею та освятитись благодаттю Святого Духа».
На згадку про сьогоднішню велику подію, Владика Володимир подарував храму ікону Пресвятої Трійці та подякував всім тим, хто допомагав при зведенні цього храму. Проте деяких відзначив окремо. Так за заслуги перед Українською Православною Церквою настоятель храму, ієрей Леонід Білоцерківський був відзначений священницькою нагородою – жовтим наперсним хрестом, а ініціатор будівництва та головний благодійник храму Василь Вікторович Цвик - орденом князя Володимира ІІІ-ступеню.
Також Митрополит Володимир благословив усіх прихожан іконочками св. Великомучениці Варвари.
Свято-Духівська церква будувалася протягом одного року. Окрім красивого і теплого дерев’яно храму, на території побудована дерев’яна дзвіниця, яка своїм дзвоном кличе усіх віруючих до церкви на богослужіння.
Також в цей день, по дорозі до Києва, Предстоятель відвідав Свято-Успенський жіночий монастир у с.Райківці, Яготинського району, Київської області.