01.11.2007.

Предстоятель УПЦ благословив студентів Києво-Могилянської Академії.


Сьогодні, 1 листопада, Предстоятель УПЦ в Синодальній залі митрополичої резиденції провів зустріч із професорсько-викладацьким складом та студентами Філософського факультету Києво-Могилянської Академії (КМА). На заході також були присутні керуючий справами УПЦ, архієпископ Білоцерківський та Богуславський Митрофан, ректор КДАиС, єпископ Бориспільський Антоній та ряд викладачів Київських Духовних шкіл.
Від імені присутніх, Митрополита Володимира привітала професор КМА, Людмила Филипович.
«Я з великою надією дивлюсь на цю молодь і сподіваюсь, що сьогоднішня зустріч без сумніву стане віховою, важливою в пізнанні Української Православної Церкви, яку Ви очолюєте, Ваше Блаженство».
Після цього до гостей звернувся Предстоятель УПЦ. В своєму слові Владика Митрополит привітав присутніх та висловив надію, що такі зустрічі стануть регулярними та будуть корисними як для Церкви, так і для молоді, яка є майбутнім нашої країни.
Далі зустріч була побудована у форматі питання-відповідь. Усі бажаючі змогли поставили свої питання Владиці Володимиру. Прозвучали різноманітні питання, які стосувалися проблем Автокефалії та Помісної Церкви в Україні, відносин з іншими конфесіями, духовних навчальних закладів та багато інших.
В свою чергу, Архіпастир поцікавився у студентів про враження, отриманні від перебування у Києво-Печерський Лаврі.
Від імені професорів Могилянської Академії Першосвятителю були подаровані книга «Псалтир», видана Лаврською типографією на початку минулого століття та повну збірку творів Тараса Шевченка.
Насамкінець, Блаженніший Владика ще раз подякував присутнім за зустріч, побажав успіхів у навчанні та на згадку подарував іконочки Пресвятої Трійці та книги «Літопис. Рік з життя Української Православної Церкви. 2006», яка була підготовлена до видання творчим колективом редакції Інтернет-порталу «Православ'я в Україні».
Після закінчення зустрічі, Владика Ректор розповів гостям про історію Духовних шкіл та ознайомив із сьогоднішнім станом справ у закладі.