29.10.2007.

Предстоятель УПЦ відвідав Київський обласний будинок дитини.


Сьогодні, 29 жовтня, Предстоятель УПЦ відвідав Київський обласний будинок дитини, який знаходиться у смт. Боярка.
Тут Владика Митрополит звершив Таїнство Хрещення сімнадцяти немовлят, які з тої чи іншої причини лишились батьківської опіки та ласки.
По звершенні Таїнства Блаженніший Митрополит привітав присутніх та виголосив слова настанови.
«Ми віруємо», - сказав Первосвятитель, - «що Божа Матір прийняла цих дітей від нас на свої пречисті руки і покриватиме їх своїм чесним омофором. Благословення Господнє нехай пребуде з ціми дітками, які тепер є членами Святої Української Православної Церкви».
Після цього, головний лікар будинку дитини Наталія Олександрівна Власенко, ознайомила Архіпастира із приміщеннях установи, розповіла про історію та сьогоднішній стан дитбудинку і подякувала за ту добру справу, що була зроблена сьогодні.

Потім Митрополит Володимир відвідав Науково-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею ім. Богуна, що знаходиться в декількох кроках від дитбудинку.
Предстоятеля урочисто зустріли головнокомандуючий комплексу, настоятель ліцейного храму та вихованці.
Далі усі пройшли до церкви на честь свт. Миколая Чудотворця. Тут Владика Митрополит звернувся до викладачів, вихованців і прихожан із повчальним словом.
«У вас все ще попереду», - звернувся Першоієрарх до ліцеїстів, - «вас чекає багато цікавих сторінок минулого нашої Батьківщини, здивують не менш ті речі, які будуть пізнаватись з кожним роком. Я бажаю вам полюбити в житті також святителя і чудотворця Миколая. Цей святий, великий угодник Божий, постійно знає проблеми людей, які до нього линуть, які просять більше - менше дякують. Святий Миколай - помічник і в лікарнях, і на морі, і на суші, і в повітрі, і він завжди є живим і активним молитовником перед Богом».
Також на згадку про сьогоднішній візит, Владика Володимир подарував храму ікону Пресвятої Трійці з частинкою мамрійського дубу, біля якого, згідно з Біблією, Авраам прийняв трьох Странників, а це й були як раз Пресвята Трійця. Окрім цього, всі бажаючі отримали з рук Предстоятеля іконочки Усіх святих.
Свято-Миколаївський храм вже діє понад семи років. За роки його існування сформувалась значна община, яка складається не тільки з юних ліцеїстів, але й з жителів Боярки.