Предстоятель УПЦ відправив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі столиці

21 листопада, у день собору Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних сил безплотних, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божесвенну літургію у храмі Преображення Господнього у Голосіївському районі міста Києва (масив Теремки-2, вул. Василя Касіяна, 1).

Йому співслужили: архієпископ Нижедунайський Касіан (Румунська Православна Церква), єпископи Хотинський Мелетій та Переяслав-Хмельницький Олександр, а також храмове духовенство.

По завершенні Архіпастир привітав вірян із святом та побажав допомоги ангелів у справі досягнення життя вічного.

Відзначимо, що цього дня богослужіння у храмі звершувалося трьома мовами - церковно-слов'янькою, українською та румунською.

Від імені духовенства та парафіян староста Спасто-Преображенського храму народний депутат України Ігор Лисов поздоровив Митрополита Володимира із 75-річчям та подарував сертифікат на 5 тисяч примірників «Закону Божого».

Також Первосвятитель подарував громаді ікону та ковчег із часточками мощей Преподобних Києво-Печерських. Перед початком богослужіння Блаженніший Владика супроводив святині до свого місця у храмі та під спів тропаря молитовно вклонився мощам Києво-печерських угодників.

Нагадаємо, що Блаженніший Митрополит Володимир освятив спасо-Преображенський храм 13 жовтня цього року.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет