Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм в ім’я рівноапостольного князя Володимира та святої Людмили Чеської

15 листопада Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир освятив храм в ім’я рівноапостольного князя Володимира та княгині Людмили Чеської, що знаходиться на території благодійного фонду «Медичний центр «Надія, добро і добробут».

Йому співслужили митрополити: Кишинівський і всієї Молдови Володимир, Одеський та Ізмальський Агафангел, Хмельницький та Старокостянтинівський Антоній, архієпископи: Криворізький та Нікопольський Єфрем, Херсонський і Таврійський Іоанн, єпископи: Хинківський Петр, Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Білгород-Дністровський Олексій, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Олександрійський та Світловодський Антоній.

«Храм у житті людини займає центральне і неповторне місце. У ньому ми причащаємося від Єдиної Чаші з апостолами та Тим, Хто заснував це Таїнство, храм це місце прощення людських гріхів, місце благословення людини на все подальше життя, храм — це місце, де людині посилається все необхідне для земного життя та життя майбутнього віку», - відзначив Первосвятитель наприкінці богослужіння.

Храм збудований стараннями та коштом героя України Володимира Филипчука та його дружини Людмили. Відзначаючи заслуги Володимира Станіславовича, Владика Володимир нагородив його орденом преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Зведення церкви відбулося в відносно короткий термін – ще в червні цього року була звершена його закладка, а вже за 5 місяців у місті постав новий дерев’яний храм з чудовим іконостасом.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет