Блаженніший Митрополит Володимир відправив Божественну літургію у кафедральному соборі міста Володимир-Волинський

24 жовтня, перебуваючи із архіпастирським візитом у західних єпархіях, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відправив Божественну літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі міста Володимир-Волинський.

Його Блаженству співслужили: керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, єпископи: Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, Городницький Олександр, а також місцеве духовенство.

Перед початком богослужіння Первосвятитель освятив відреставрований іконостас у соборному приділі на честь святого рівноапостольного князя Володимира.

По відправі Архіпастир подякував вірянам за спільні молитви та прикликав на усіх Боже благословення.

«Слава Богу, що є така можливість зустрічатися із вами часто у спільній молитві і для мене це особливе щастя, і це щастя також для кожної людини. Сьогодні ми піднесли молитви до Бога, до Божої Матері, до святих угодників, які згадуються у літургії, сьогодні Христос знову був посеред нас. Нехай сьогоднішню молитву почує Господь і пошле нам Своє благословіння, милосердя та терпіння», - сказав Блаженніший Владика.

В свою чергу, керуючий Володимир-Волинською єпархією єпископ Никодим у слові-відповіді побажав Митрополитові Божої допомоги у несенні Предстоятельського хреста та попросив Первосвятительських молитов за боголюбивий народ.

«Сьогодні ми сподобилися бути разом із своїм Первосвятитетелем, який дуже любить цей край і який любить наш собор. І ми сьогодні радіємо як Ваші діти, адже ми поруч із Вами під Вашим Первосвятительським омофором. В цей день, вся наша паства, увесь наш клір підносить за Вас молитву, виражаючи до Вас глибоку і сердечну подяку за Ваші молитви і за Вашу любов до нас. Нехай Милосердний Господь охороняє Вас і посилає Вам терпіння і любов до нас та багато років звершувати Первосвятительську молитву за свою паству», - відзначив він.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет