Блаженніший Митрополит Володимир освятив два храми на Черкащині

16 жовтня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир із архіпастирським візитом відвідав Уманську єпархію.

Мета візиту – освячення храмів у селах Шушківка і Порадівка Лисянівського району Черкаської області.

Його Блаженству співслужили: митрополит Черкаський і Канівський Софроній, єпископи Уманський і Звенигородський Пантелеімон та Переяслав-Хмельницький Олександр.

Спершу Первосвятитель освятив храм в ім’я святителя Миколая Чудотворця у селі Шушківка, а після – храм на честь Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії у селі Порадівка.

Після богослужіння, Блаженніший Владика привітав богомольців із святом освячення нових храмів, а благодійників відзначив церковними орденами та благословенними грамотами. Насемперед, Архіпастир нагородив ініціаторів та головних меценатів будівництва подружжя Миколу та Людмілу Супрунів відповідно орденами святого преподобного Іллі Муромця І-ступеню та святої праведної Анни І-ступені.

Також за богослужінням молився голова Державного комітету у справах національностей та релігій Юрій Богуцький, який передав зібранню привітання від Президента України та вручив благодійниками, що допомагали зводити новоосвячені храми, відзнаки Прем’єр-міністра України.

ДО РЕЧІ. За активним сприянням уродженця Порадівки Миколи Супруна і його дружини Людмили та спільними зусиллями жителів територіальних громад з 2005 року проводилось будівництво двох церков на честь Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії та на честь Святителя Миколи Чудотворця. Обидва храми, завдяки витонченості своїх архітектурних форм, стали справжніми прикрасами своїх населених пунктів. Обидва села Порадівка і Шушківка включено до державної програми „Золота Підкова Черкащини”.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет