Предстоятель УПЦ поздоровив настоятельку Свято-Покровського жіночого монастиря столиці із 50-річчям

14 жовтня, у день свята Покрова Пресвятої Богородиці, Предстоятель Української Православної Церкви відправив Божественну літургію у храмі на честь святителя Миколая Чудотворця, що у Свято-Покровському жіночому монастирі міста Києва.

Під час богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир за понесенні труди на благо Церкви та у зв’язку із 50-річчям від дня народження нагородив настоятельку монастиря ігуменю Калісфенію (Шамайло) орденом святої великомучениці Варвави ІІ-ступеню.

Традиційно, звертаючийсь після Євангельського читання до віруючих, Архіпастир розповів про свято наголосив на особливому шануванні Церкою Пресвятої Богородиці:

«Приємно усвідомлювати, що Сама Божа Матір покриває тих хто молиться. Вона й сьогодні і тут, і там, і всюди, де призивають Її святе ім’я і підносить свої молитви за всіх людей Богу. Нехай Цариця Неба, котра має особливу благодать від Бога молитися за нас буде допомагати нам. Нехай над нами простирається Її святий покров во славу Божу і для нашого спасіння», - сказав, зокрема, Владика Володимир.

Після відправи Блаженніший Владика благословив усіх, хто зібрався сьогодні на молитву у Свято-Покровській обителі.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет