Блаженніший Митрополит Володимир із архіпастирським візитом відвідав Кіровоградську єпархію

12 жовтня Предстоятель Української Православної Церкви із архіпастирським візитом відвідав Кіровоградську єпархію, де освятив храм в ім’я святителя Кирила, Патріарха Єрусалимського у селищі Голованівськ, Кіровоградської області.

Його Блаженству співслужили: архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Пантелеімон, архієпископ Вишгородський Павел, єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, а також духовенство Кіровоградської єпархії.

Після освячення Архіпастир привітав присутніх із подією освячення нового храму та подарував церковній громаді Почаївську ікону Божої Матері.

Далі до присутніх звернувся радник Президента України Віталій Журавський, який передав вітання голови держави та від його імені подарував храму образ святителя Миколая Чудотворця.

Також за богослужінням молився голова Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви Григоріс Буніатян, який підніс у дар Свято-Кирилівській громаді євхаристичну чашу.

Наостанок, Первосвятитель освятив хачкари – вірменські кам’яні хрести, що встановлені поруч із храмом.

ДО РЕЧІ. Храм святого Кирила Єрусалимського збудований за ініціативи та коштом місцевого підприємця Вачагана Ростомяна, якийзбудувавши церкву для місцевих жителів, увічнив пам’ять свого батька. За заслуги Вачагана Оніковича перед Українською Православною Церквою Митрополит Володимир відзначив його орденом святого великомученика Георгія Побідоносця.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет