Предстоятель Української Православної Церкви освятив місце під храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці

У суботу, 9 жовтня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України звершив освячення наріжного каменю та місця під будівництво храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці (вул. Академіка Глушкова, 11).

Його Блаженству співслужили: єпископи Яготинський Серафим та Переяслав-Хмельницький Олександр, а також духовенство столиці.

Після освячення, Архіпастир звернувся до духовенства та вірян зі словами настанови.

«Тільки що ми з вами звершили заснування ще одного храму Божого на нашій українській землі. Храм дає місцю, де він будується та людям, які у нього приходять нову благодать і нову силу. Нехай же ці люди, які будуватимуть храм на честь Різдва Божої Матері, будуть сповнені благодаті Божої та енергії зводити Божий дім, який є частиною раю на землі та місцем зустрічі з Христом Спасителем, Пресвятою Богородицею і зі святими угодниками», - відзначив Первосвятитель.

Також за богослужінням молився віце-прем’єр-міністр Віктор Слаута, який зачитав присутнім вітальну адресу Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

«Бажаю, щоб свято Різдва Богородиці, на честь якого названо храм і яке є початком церковного новоріччя , стало початком нашого спасіння та подолання нелегких земних труднощів. Вірю, що ми докладемо спільних зусиль щодо найшвидшого спорудження храму і зберемося на молитву встановлення і освячення хрестів на його купола», - зокрема йшлося у вітанні.

ДО РЕЧІ. Громада на честь Різдва Пресвятої Богородиці існує вже майже вісім років, протягом яких богослужіння звершуються у тимчасовому храмі. Майбутній Різдво-Богородичний храмовий комплекс, окрім мурованої двопрестольної церкви, буде включати також приміщення для недільної школи, хрестильню та дім відпочинку для паломників.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет