Блаженніший Митрополит Володимир з архіпастирським візитом відвідав Білоцерківську єпархію .

У четвер, 17 вересня, Предстоятель Української Православної Церкви із архіпастирським візитом відвідав Білоцерківську єпархію.

В цей день керуючий єпархією архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан відзначив День свого небесного покровителя – святителя Митрофана Воронезького, 10-річчя єпископської хіротонії та 20-річчя чернечого постригу.

З нагоди свята Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста.

Його Блаженству співслужили: митрополит Миколаївський і Вознесенський Питирим, архієпископи: Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Сарненський і Полісський Анатолій, Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, Криворізький і Нікопольський Єфрем, єпископи: Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Макарівський Іларій, Яготинський Серафим, Васильківський Пантелеімон та духовенство єпархії.

Наприкінці відправи Первосвятитель поздоровив керуючого єпархією із ювілеєм та сказав:

«Ми зібрались сьогодні в цьому дивному соборі, щоб в першу чергу помолитись за здоров’я владики Митрофана, який відзначає День свого ангела та 10-річчя єпископської хіротонії. Здається це небагато років, але багато подій сталося за цей час, коли Ви були призначені мною керуючим справами Української Православної Церкви. Ми молитовно бажаємо, щоб Господь завжди зберігав Вас у доброму здоров’ї, благополуччі, відданості і готовності служити Святій Церкві і народу. Нехай та молитва, яку ми сьогодні підносили разом, дійде до престолу Царя Слава і осенить усіх нас», - відзначив Архіпастир.

Вітаючи владику Митрофана, Митрополит Володимир вручив йому орден Святителя Петра Могили та подарув образ Пресвятої Богородиці.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет