Предстоятель УПЦ поздоровив настоятеля столичного храму в ім’я Георгія Побідоносця із ювілеєм.

У четвер, 16 вересня, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця, що знаходиться на площі перед Південним терміналом Київського залізничного вокзалу.

Його Блаженству співслужили: керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, архієпископ Білогородський Миколай, ректор Київських духовних академії та семінарії архієпископ Бориспільський Антоній, єпископ Макарівський Іларій, секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, єпископ Васильківський Пантелеімон, секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський, настоятель Свято-Георгіївського храму та благочинний Києво-Святошинського округу протоієрей Василій Русинка, а також храмове духовенство.

За богослужінням (на Малому вході) Архіпастир у зв’язку із 35-річчям від Дня народження та 15-річчям священницього служіння нагородив протоієрея Василія Русинку орденом Святителя Петра Могили. Такжо Владика Володимир нагородив кліриків храму протоієреїв Пимена Курішко та Іоанна Хорошковатого правом носіння митри.

Під час Літургії Предстоятель помолився за спокій душі Георгія Кірпи. Нагадаємо, що при підтримці саме колишнього Міністра транспорту і зв’зку та генерального директора «Укрзалізниці» Георгія Кірпи був збудований Свято-Георгіївський храм.

Наприкінці відправи Блаженніший Владика подякував присутнім за спільні молитви.

"Хочу подякувати вам за сьогоднішні спільні молитви, що ми сьогодні піднесли до Бога. Ми взяли участь у ще одній Євхаристії і нехай вона буде благословенням для нашого народу і для нас усіх грішних", - сказав Первосвятитель.

Також Владика Митрополит привітав отця Василія Русінку із ювілеєм та побажав Божого благословення у його служінні Церкві та віруючому народу.

Окрім цього, Архіпастир вручив церковні нагороди. Зокрема, орденом Святої великомучениці Варвари І-ступеню була відзначена голова Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Кірпи» Жанна Кірпа, орденами Святого великомученика Георгія Побідоносця - голова Південно-Західної залізниці Олексій Кривопишин, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олександр Бондаренко, депутат Верховної Ради України Віталій Хомутинник, голова Адміністрації Державної спеціальної транспортної служби генерал-лейтенант Микола Мальков та інші.Ордени Української Православної Церкви та Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Кірпи» «За віру та службу» Митрополит Володимир вручив архієпископам Білоцерківському та Богуславському Митрофану і Бориспільському Антонію, протоієрею Віталію Косовському, почесному консулу республіки Кіпр в Україні Юрію Гетьманенку.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет