Предстоятель УПЦ благословив викладачів та студентів Київських духовних шкіл на новий навчальний рік

1 вересня, у День знань, Предстоятель Української Православної Церкви відправив молебень на початок нового навчального року у Хрестовоздвиженському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Лаври архієпископ Вишгородський Павел, ректор КДАіС архієпископ Бориспільський Антоній, а також викладачі Духовних шкіл у священному сані.

Вітаючи благочестиве зібрання з початком нового навчального року, Архіпастир звернувся до присутніх із словами настанови:

«Труд, який надлежить звершувати священнослужителю в Церкві завжди був непростим. Щоправда, залежало це не тільки від Божого милосердя, але й від трудів та подвигів самого священнослужителя. Ми віримо, що милістю Божою допоможе нам Господь у майбутніх трудах і ми молимо Його, щоби з нами була благодать Господня. Нехай же милосердя Боже за молитвами Пречистої Його Матері, за молитвами преподобного Нестора Літописця та усіх святих допоможе досягнути тієї цілі, заради якої ви прийшли у стіни Київських духовних шкіл», - сказав Митрополит Володимир.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Владика вклонився мощам преподобного Нестора Літописця – небесного покровителя Київських духовних академії і семінарії.

Після богослужіння Архіпастир благословив викладачів та студентів КДАіС на труди на благо Церкви та окропив усіх присутніх святою водою.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет