Блаженніший Митрополит Володимир молитовно відзначив 44-ту річницю своєї архієрейської хіротонії

9 липня, у день вшанування Тихвинської ікони Божої Матері, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Володимир відзначив 44-річчя своєї архієрейської хіротонії.

У день свята Первосвятитель у співслужінні сонму архієреїв Української Православної Церкви та духовенства Київської єпархії звершив Божественну літургію під відкритим небом - на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври. Також за богослужінням молився представник Константинопольського Патріархату єпископ Синопський Афінагор.

За богослужінням Первосвятитель помолився за упокій нині спочилих архієреїв, що у 1966 році звершували єпископську хіротонію Владики Володимира.

Наприкінці літургії Преосвященний єпископ Афінагор поздоровив Митрополита Володимира із річницею архієрейської хіротонії та передав вітання Константинопольського Патріарха Варфоломея.

В свою чергу Архіпастир подякував гостю за вітальні слова та поздоровив духовенство і вірян із святом на честь Тихвінського образу Богородиці.

Також наприкінці богослужіння Митрополита Володимира поздоровив Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

НАЗАД


Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет