Блаженніший Митрополит Володимир звершив освячення Свято-Троїцького храму міста Бердянська

3 липня Блаженніший Митрополит Володимир звершив освячення храму на честь Святої Трійці, розташованого в самому центрі м. Бердянська.

Його Блаженству співслужили: єпископ Бердянський і Приморський Єлисей, єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр та духовенство єпархії.

За богослужінням також молилась дружина Президента України Людмила Янукович.

Після освячення храму Первосвятитель звершив у ньому Божественну літургію.

Свято-Троїцький храм не зміг вмістити всіх бажаючих відвідати богослужіння. Численні віруючі молитовно брали участь в торжестві завдяки трансляції у храмі.

По закінчені Божественної літургії Предстоятель відзначив церковними нагородами тих, хто особливо потрудився у благій справі зведення нового храму.

Звертаючись до присутніх зі словом настанови, Архіпастир сказав:

"Храм - це місце особливо освячене і присвячене Богу, місце особливого присутності Його благодаті. Це місце, де ми зустрічаємо Бога, Його Пречисту Матір, Його святих ангелів, Його святих угодників. Тут підносяться до Престолу Небесного наші спільні молитви, спільні подяки і потаємні особисті слова, що народжуються в схованках нашого серця. Сюди ми приносимо і наші скорботи, і наш біль, бо усвідомлюємо нашу неміч, глибину і тяжкість своїх гріхів. Тут, у храмі, людина може знайти розраду, може очиститися через покаяння і святе Причастя.

Храм Божий - це місце особливого, таємничого присутності Бога серед нас і з нами. Тому ми повинні дорожити їм, і знати, що саме святе місце на землі - це храм Божий. Тут для віруючої душі справжнє свято духовне, яке здійснюється за кожним богослужінням. Тут відбувається вся історія нашого спасіння. Тому ми так любимо наші православні храми, тому ми споруджує нові храми.

Свято-Троїцький храм, який ми сьогодні освятили, також несе на собі печатку благодаті, яку завжди щедро дарує Господь заради нас, щоб перебувати з нами. Нехай той, хто буде переступати поріг цього храму отримає Боже благословення і дар Духа Святого. Нехай Божа милість буде з цим містом, з вами, з усіма, хто буде відвідувати цей храм ".

У слові-відповіді єпископ Бердянський і Приморський Єлисей ще раз сердечно подякував Блаженнішому Митрополиту Володимиру за відвідування Бердянської єпархії.

На молитовну згадку про візит і звершене богослужіння настоятель Свято-Троїцького храму - протоієрей Олег Ніколаєв передав у дар Предстоятелю Української Православної Церкви ікону новомучеників і сповідників Бердянська.

Ввечері, 3 липня, Блаженніший Митрополит Володимир відвідав храми м. Бердянська

НАЗАД


Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет