Предстоятель УПЦ освятив храм на честь Покрова Пресвятої Богородиці у с. Піски

25 червня, Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин освячення храму на честь Покрова Божої Матері в селі Піски, Васильківського району, Київської області.

Йому спів служили єпископи: Переяслав-Хмельницький Олександр, Васильківський Пантелеімон, Запорізький і Мелітопольський Іосиф, а також духовенство регіону.

Після освячення Архіпастир звернувся до присутніх зі словами настанови, а також відзначив благодійників і ктиторів новозбудованого храму церковними орденами та благословенними грамотами.

«Господь дає нам різноманітні можливості звернутись до Нього, якщо не об’єднуватись із Ним, а краще шукати єдності із Ним, бо Він в нас, а ми в Ньому. Ми віримо, що на землі дана нам така можливість, на честь заслуг та страждань Христа Спасителя. І ми віримо, що Його присутність скрізь є, аби ми тільки хотіли відчувати Його, аби ми тільки звертались до Нього, аби поклали свою надію на Його святу волю, то все б було краще в житті, ніж насправді воно є. Ми віримо, що в цьому місці завжди перебуватиме благодать Господня, де люди зможуть каятись за прощення своїх гріхів, причащатися, щоб бути з Богом навіки і мати Його як джерело життя, благодаті, істини і вічного спасіння», - сказав зокрема він.

Також за богослужінням молились керівники Васильківської райдержадміністрації, які передали у новозведенний храм образи Пресвятої Богородиці.

Цей красень храм з'явився на околиці Василькова зовсім недавно. Будували його 7 років. Поки йшли роботи, парафіяни збиралися на богослужіння спочатку у звичайній хаті, потім у школі, а потім ось у цій капличці на церковному подвір'ї. Тож на відкриття великого храму чекали як на справжнє свято.

НАЗАД


Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет