До столиці України прибула Курсько-Корінна ікона Божої Матері

У четвер, 13 травня, до Києва прибула найбільша святиня Руської Православної Церкви Закордоном - Курсько-Корінна ікона Божої Матері «Знамення».
Образ Богородиці був доставлений до столиці України з Мюнхена делегаціями Руської Православної Церкви Закордоном на чолі із архієпископом Берлінським і всієї Німеччини Марком та Української Православної Церкви на чолі із виконуючим обов’язків голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром.
Чудотворний образ біля місця будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального Собору УПЦ зустріли Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир, Первоієрарх Православної Церкви Закордоном митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Іларіон, архієпископи: Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Вишгородський Павел, Бориспільський Антоній, єпископи: Яготинський Серафим та Васильківський Пантелеімон, духовенство Київської єпархії та боголюбиві віряни.
Далі, хресною ходою поруч із місцем будівництва собору, святиня була доставлена на площу перед дерев’яним храмом Всіх Святих.
Тут перед іконою Пресвятої Богородиці Блаженніший Владика відправив молебень.
Перед початком богослужіння Владика Володимир звернувся до присутніх із Архіпастирським словом.
«Божа Матір прийшла сьогодні на це святе місце, котре освячено для будівництва Кафедрального Собора на честь Воскресіння Її возлюбленного Сина. Ми віримо, що завжди Богоматір із нами і сьогодні у своєму чудотворному образі Вона благословляє нас, нахиляє голову перед Своїм Сином, молячись про наше спасіння. Нехай же милосердя Пречистої Діви Марії, Її непрестанна молитва та ходатайство будуть усім нам допомагати, нехай Господь за молитвами Своєї Матері благословить і храми наші, і Церкву нашу Святу, і державу нашу богохраниму, і усіх людей, які живуть у ній», - сказав зокрема він.
Після молебню ікона Пресвятої Богородиці була перенесена до Всесвятського храму, де їй молитовно вклонився Митрополит Володимир разом із співслужащими архієреями.
Курсько-Корінна ікона Божої Матері буде перебувати у храмі Всіх Святих з 13 до 22 травня.НАЗАДРейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет