Блаженніший Митрополит Володимир освятив на купольний хрест для лікарняного храма-каплиці

13 травня, Предстоятель Украінскої Православної Церкви звершив освячення накупольного хреста для відновленого лікарняного храму-каплиці в ім’я преподобного Сергія Радонежского.
Храм-каплиця відроджується у корпусі №112, що знаходиться поблизу Першої міської інфекціонної лікарні, що знаходиться неподалік від головних воріт Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
Мета створення храму – відродження традиції чернечого служіння у праві пастирської опіки пацієнтів лікарні та надання духовної допомоги бідним, сиротам та хворим.
Відновлювальні роботи проводяться за ініціативи та коштом екс-голови Державної податкової адміністрації України Сергія Буряка та народних депутатів Олександра Буряка і Віталія Хомутинника, які раніше допомагали у відновленні каплиці над склепом Олександра Безака, що на території Ближніх Печер Лаври.
ДОВІДКА. У садибі лікарні, поруч із головною будівлею стоять невеликий корпус та башта.
Корпус середини XIX в. служив складом типографії Лаври, а в 1881 році був зроблений лікарняним. Проект башти був затверджений у 1879 році.НАЗАДРейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет