Предстоятель Української Православної Церкви привітав духовенство і мирян зі світлим Христовим Воскресінням

Традиційно на другий день світлого свята Пасхи Блаженніший Владика вітає духовенство і вірян зі святом Воскресіння Христового.
4 квітня, ввечері, Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні духовенства Київської єпархії звершив пасхальну Вечірню в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.
За богослужінням також молились: архієпископ Білогородський Миколай, намісник обителі архієпископ Вишгородський Павел, ректор Київських духовних академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній, єпископи: Макарівський Іларій, Яготинський Серафим, Переяслав-Хмельницький Олександр, Васильківський Пантелеімон, а також собор духовенства Київської єпархії.
Після богослужіння від імені вікарних архієреїв, духовенства, чернецтва Київської єпархії та боголюбивих мирян єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр зачитав Слово, в якому прозвучали вітальні слова в адрес Предстоятеля нашої Церкви:
«Від нас же, від вашої пастви в рамках чиїх сердець не вміщується пасхальна радість про Воскреслого Спасителя, а виливається через край наших душ, прийміть побажання дати нам можливість ще багато років вітати Вас побідоносним і радісним окликом «Христос Воскрес!», і чути із Ваших уст лагідне бутьківське сповнене життєстверджуючої сили «Воістину Воскрес Христос!».
Після цього Першосвятитель звернувся до усіх присутніх із вітальними словами :
«Сьогодні ми відзначаємо унікальну подію, яка кардинально змінює не тільки наше життя, але й життя майбутнього віку. Отож, будемо, брати та сестри, радіти у всі дні нашого життя, радіти о Господі, бо ця радість обійме нас, зігріє, простить і наставить на праведне життя, яке приведе нас у життя вічне», - сказав Митрополит Володимир.
Насамкінець, Предстоятель благословив духовенство, чернецтво та вірян іконочками Воскресіння Христового, а кожна дитина, яка цього дня прийшла до храму, отримала із рук Владики Володимира пасхальні солодощі.НАЗАД