Предстоятель УПЦ очолив урочистості з нагоди 40-ліття від дня народження, 20-ліття священицького служіння і 10-ліття Архієрейської хиротонії архієпископа Ізюмського Онуфрія

У суботу, 27 березня Блаженніший Митрополит Володимир очолив урочистості з нагоди 40-ліття від дня народження, 20-ліття священицького служіння і 10-ліття Архієрейської хиротонії архієпископа Ізюмського Онуфрія, вікарія Харківської єпархії.
З нагоди свята, Архіпастир відправив Божественну літургію у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі Харкова.
Йому співслужили митрополити: Харківський і Богодухівський Никодим, Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, архієпископи: Білгородський і Старооскольський Іоан, Ізюмський Онуфрій, Бориспільський Антоній, єпископи: Переяслав-Хмельницький Олександр, Городницький Олександр, а також духовенство єпархії.
За богослужінням (на малому вході) Первосвятителя відзначив ювіляра орденом святителя Феодосія Чернігівського.
Наприкінці богослужіння, Владика Митрополит поздроровив архієпископа Онуфрія з ювілеями та подарував йому образ Пресвятої Богородиці. Окрім цього, Архіпастир відзначив багаторічні труди на ниві церковній керуючого Харкіською єпархією митрополита Харківського і Богодухівського Никодима, нагородивши його орденом святителя Димитрія (Туптала), митрополита Ростовського.
В свою чергу, на згадку про відвідини єпархії Блаженнішому Владиці було подаровано ікону Божої Матері «Пантанасса».
Наостанок, Предстоятель вклонився чесним мощам святителя Афанасія, Патріарха Цареградського, чудотворця (XVII cт.).НАЗАД