Секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр відзначає свій 33-й День народження


Сьогодні, 18 березня, секретар Предстоятеля Української Православної Церкви єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр відзначає свій 33-й День народження.

В день свята Преосвященний владика звершив Літургію Передосвячених Дарів у дерев’яному храмі на честь Всіх Святих, що на місці будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального собору (Залізничне шосе, 3).

Владиці Олександру спів служив єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, а також духовенство столиці. За богослужінням молився єпископ Шепетівський і Славутський Володимир.

Після відправи єпископ Олександр отримав поздоровлення з нагоди свого Дня народження від Преосвященних владик, духовенства та боголюбивої пастви. Протягом дня владику привітали співробітники Канцелярії Київської Митрополії на чолі з єпископом Васильківським Пантелеімоном, секретар єпископа Олександра протоієрей Андрій Гоєнко разом із священнослужителями Київської єпархії, іподиякони Блаженнішого Митрополита Володимира, серед яких старшим протягом багатьох років був владика, голова Державного комітету України у справах національностей та релігій Юрій Решетніков, голови та члени Синодальних відділів УПЦ, родичі, друзі, колеги та багато інших.

Окреме привітання владика Олександр отримав від голови МГО «Фонд ім.Георгія Кірпи» Сергія Демчука, який вручив йому орден святого Георгія Побідоносця ІІІ-ступеня та передав поздоровлення від співзасновниці фонду Жанни Кірпи.

ДО РЕЧІ. Служіння єпископа Олександра (Драбинка) Українській Православній Церкві є багатогранним. Відомий він і як науковець, і як редактор православних друкованих та електронних ЗМІ, і як ведучий телепрограм «Світ православ'я» та «Софія»; він постійно супроводжує Блаженнішого Митрополита Володимира під час архіпастирських візитів до єпархій та паломницьких поїздок святими місцями, регулярно коментує у ЗМІ найважливіші події з життя Української Православної Церкви; забезпечує газети, журнали та веб-сайти фотоматеріалами з подій, що відбуваються в рамках предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Володимира.

Окремо зазначимо, що єпископ Олександр протягом останніх років є головним редактором офіційного сайту Української Православної Церкви.

НАЗАД