Блаженніший Митрополит Володимир співслужив Святішому Патріарху Кирилу за Літургією у Києво-Печерській Лаврі


25 лютого, у день вшанування Іверської ікони Божої Матері та день пам‘яті святителя Олексія, Митрополита Київського і всієї Русі, Святіший Патріарх Кирил у співслужінні Блаженнішого Митрополита Володимира та членів Священного Синоду Української Православної Церкви відправив Літургію Передосвячених Дарів у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

Наприкінці богослужіння Митрополит Володимир подякував Святішому Патріархові за візит до України та попросив його молитов за Українську Церкву, державу, владу та боголюбиву паству. Також він відзначив особливу радість духовенства і віруючих від цього візиту: «Ваше Святосте, ми дякуємо Вам за те, що Ви створили нам пасхальну радість раніше Великодня», - сказав, зокрема він.

У свою чергу Патріарх Кирил звернувся до всіх присутніх зі словом-відповіддю: «Для мене велика радість в самому серці Православ’я, звідки походить Руська Церква, звершити разом із глибоко шанованим Митрополитом Володимиром, сонмом ієрархів Української Православної Церкви Літургію Передосвячених Дарів і помолитися за Українську Землю, за Президента, щоб Господь підтримав його руки, як колись Аарон підтримав руки Моїсея. Якщо Божественною силою будуть підтримуватися руки Президента, то багато чого виправиться в житті людей. Нехай же та радість, яка дарується нам Христом Спасителем, Його Божественною благодаттю, перебуває у наших серцях і допомагає нам долати всі перешкоди та спокуси диявольські, будуючи своє життя по Божому закону», - сказав Предстоятель Руської Православної Церкви.

На добру згадку про своє перебування у Києво-Печерській лаврі, Святіший Владика подарував обителі напрестольний хрест, який, за його словами, «нагадуватиме про цей історичний день – день нашого духовного спілкування біля Святої Чаші та день нашої спільної молитви за Україну».

Наостанок, Патріарх Кирил попросив молитов у своєї боголюбивої пастви:

«Прошу ваших святих молитов, адже вірю, що вашими молитвами, молитвами Церкви Господь допомагає мені нести хресне патріарше служіння», - відзначив Святіший Патріарх.НАЗАД