У Прощенну неділю Блаженніший Митрополит Володимир попросив пробачення у духовенства та віруючих та благословив усіх на початок Великого Посту.


14 лютого, у Прощену неділю, у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври, Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні духовенства обителі відправив вечірню з чином прощення, а також благословив віруючих на початок Великого посту.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Владика звершив молитовне послідування на початок Святої Чотиридесятниці.

Після вечірні Першосвятитель звернувся до присутніх із архіпастирським словом, у якому розповів вірянам про суть Великого посту та ті чесноти, які християнин повинен вдосконалювати під час нього.

«Напередодні великого і спасительного періоду Великого Посту, я бажаю усім вам, щоб ви з допомогою Божою вирвали із серця свого нечисті думки та дії, котрими воно наповнене та, щоб серце наше стало Божим серцем, сповненим любов’ю до Нього та один до одного», - відзначив зокрема він.

Після слів настанови Архіпастир, від себе особисто, попросив пробачення у віруючих: «Я сердечно прошу вас простити мене грішного та окаянного за всі мої вольні і невольні гріхи».

Насамкінець, усі віруючі, що зібралися цього вечора у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври, взяли благословення у Митрополита Володимира та отримали іконочки Христа Спасителя.


НАЗАД