Предстоятель УПЦ із архіпастирським візитом відвідав Уманську єпархію

У неділю, 23 січня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир із архіпастирським візитом відвідав Уманську єпархію.

Мета візиту – участь у заходах, присвячених 50-річчю від Дня народження та 25-річчю священницької хіротонії керуючого Уманською єпархії єпископа Пантелеімона.

В цей день Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі міста Умань.

Його Блаженству співслужили митрополити: Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, Черкаський і Канівський Софроній, архієпископи: Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, Криворізький і Нікопольський Єфрем, Херсонський і Таврійський Іоанн, Бориспільський Антоній, єпископи: Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Речецький Леонід, Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, Балтійський Серафим, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон, Новокаховський і Генічеський Іоасаф, Васильківський Пантелеімон, Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, Рокитнянський Никодим, Дрогобицький Філарет, а також духовенство єпархії.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Владика привітав вірян із святом Хрещенні Господнього, яке продовжується в ці.

Також Первосвятитель поздоровив єпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона із ювілеєм і та нагородив його орденом святого апостола Андрея Первозванного.

«Ми сьогодні прибули в це місто, щоби поздоровити нашого побратима, єпископа Пантелеімона, з його 50-річчям від Дня народження. Цей відрізок часу здається не таким великим, але за цей час зроблено багато доброго і корисного для Церкви. Дякуємо, що запросили нас у цей визначний час і ми вітаємо Вас із світлим ювілеєм, бо це був час багатьох послухів, робіт, трудів во славу Божу для Божого народу», - сказав Архіпастир.

Окрім цього, Предстоятель подарував ювіляру образ Пресвятої Богородиці "Вседержительниця".

Також в цей день Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Уманський тепличний комбінат, на території якого розпочато будівництво храму на честь Всіх святих.

Цього дня Предстоятель Української Православної Церкви освятив та звершив закладку першого каменю майбутнього Всесвятського храму.

По завершенні, Блаженніший Владика побажав, щоби на цьому місці якнайшвидше постав ще один Божий храм, який би виконував свою спасительну місію.

Місце під будівництво храму на честь Всіх святих було відведено на прилеглій до тепличного комбінату території ще навесні 2008 року. Ініціатором будівництва став генеральний директор комбінату Микола Гордій. Доки будуватиметься храм, богослужіння тимчасово здійснюватимуться в одному з приміщень підприємства. 24 травня 2010 року було закладено камінь та капсулу під будівництво храму. Наразі вже збудовано підмурок споруди.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет