У день свята Богоявлення Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

19 січня, у день свята Богоявлення, або Хрещення Господнього, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Божественну літургію.

Його Блаженству співслужили архієпископи: Вишгородський Павел (намісник Лаври), Бориспільський Антоній (ректор Київських Духовних шкіл), Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), єпископи: Макарівський Іларій, Броварський Феодосій, а також насельники обителі в священному сані.

Звертаючись до вірян із словами настанови, Блаженніший Митрополит Володимир привітав усіх з великим святом Богоявлення, а також розповів про духовне значення цієї події в житті кожного християнина.

Після Літургії архієпископ Вишгородський Павел на лаврській криниці в ім’я преподобного Антонія Печерського звершив чин великого освячення води.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет