Духовенство та віряни столиці привітали свого Предстоятеля з Різдвом Христовим (08 січень 2011)

У суботу, 8 січня, Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні духовенства Київської єпархії відправив Велику вечірню у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

За богослужінням молились: архієпископ Білогородський Миколай, намісник обителі архієпископ Вишгородський Павел, ректор Київських духовних академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній, єпископи: Макарівський Іларій, Переяслав-Хмельницький Олександр, Васильківський Пантелеімон, духовенство храмів міста Києва та Київскої області, кияни та гості столиці.

Під час Вечірні Митрополит Володимир нагородив ряд священнослужителів богослужбовими нагородами.

Після богослужіння від імені вікарних архієреїв, духовенства, чернецтва та вірних Київської єпархії, Архіпастиря із святом поздоровив секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр.

"В ці святі дні, Ваше Блаженство, світло Вифлиємської зірки привело нас сюди, Ваших вікарних архієреїв, намісників і настоятельок монастирів, благочинних і духовенство Києва і Київської єпархії, усіх люблячих Вас прихожан, щоби разом з Вами та ангелами прославити Новонародженого Богомладенця Христа, і стоячи колінопреклонно біля Його ясел, просити для Вас спасительного пастирського бодрствування, безперестанного обновлення і укріплення, яке Ви черпаєте в молитві на висоті архіпастирського служіння Київського престолу. Просимо для Вас у Бога миру, духовної радості, вірних помічників у несенні предстоятельського хреста і многих та благих літ благословенного життя заради нас і нашого спасіння", - сказав зокрема Високопреосвященніший Владика Олександр.

Звернувся до присутніх і Блаженніший Митрополит Володимир. У своєму слові Архіпастир підкреслив значення свята, що цими днями відзначає наша Церква.

«Син Божий явився на землю, щоб відкрити нам Бога, щоб примирити нас із Богом, щоб примирити небо з землю, щоб дати нам свободу від гріха, від прокляття, від смерті".

Також Владика поздоровив духовенство і вірян із Різдвом Христовим та подякував за молитви, які ті підносять за свого Предстоятеля.

"Я сердечно вітаю вас із світлим святом Різдва Христового й надалі прошу ваших молитов. Дякую вам за добрі слова поздоровлень і бажаю, щоб Богонемовля Христос завжди був із нами та був нам Покровом і Вічним спасінням», - сказав Владика Митрополит.

Після богослужіння Предстоятель благословив присутніх іконками Різдва Христова, а дітей пригостив солодощами.

Під час вітальної частини у храмі пролунали різдвяні колядки у виконанні Митрополичого хору під управлінням архідиякона Геронтія (Борисевича) та хору Київської духовної академії і семінарії під управлінням ігумена Романа (Підлубняка).

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет