У день свята Різдва Христового Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божествену літургію у Трапезному храмі Лаври

Сьогодні, 7 січня, у день свята Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Божествену літургію.

Його Блаженству співслужили архієпископи: Вишгородський Павел (намісник Лаври), Бориспільський Антоній (ректор Київських Духовних шкіл), Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), єпископи: Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Броварський Феодосій, а також насельники обителі в священному сані.

По закінченні читання Євангелія, Первосвятитель звернувся до вірян із архіпастирським словом.

«Ми радіємо, тому що віфлеємська зірка вказала нам Різдво Христа Спасителя і нині ця подія не втратила свого значення для всіх нас. Син Божий прийшов у світ заради спасіння світу, Син Божий явив ту Божественну любов, котра ніколи не перестає і перебуває із тими, хто потребує Бога. Він дарував відрадну істину, що всі люди є братами і сестрами, членами одного благодатного тіла, котрих Отець Небесний зібрав у єдину Церкву, щоб усі ми через духовне спілкування явили себе дітьми Царства Божого, Царства правди і світу», - сказав зокрема Архіпастир.

По традиції, під час Божественної літургії архієпископ Вишгородський Павел зачитав Різдвяне послання Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

За святковою різдвяною відправою також молилися відомі політики та державні діячі. Зокрема, це Прем’єр-міністр України Микола Азаров, голова КМДА Олександр Попов та інші високопосадовці.

За літургією богослужбові піснеспіви виконали митрополичий хор під управлінням архідиякона Геронтія (Борисевича) та хор Київських духовних шкіл під управлінням ігумена Романа (Підлубняка).

Богослужіння транслювалося телеканалами Першим Національним та «Інтер», а також духовно-просвітницьким телеканалом «Глас».

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет