Благочинний Київської єпархії у справах монастирів став єпископом Броварським

6 січня, у Надвечір’я Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну Літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

Йому співслужили архієпископи: Бiлогородський Миколай, Вишгородський Павел, Бориспільський Антоній, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), єпископи: Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон та Дрогобицький Фiларет, а також насельники обителі у священному сані та намісники монастирів Київської єпархії.

За богослужінням собор архієреїв висвятив у сан єпископа Благочинного Київської єпархії у справах монастирів архімандрита Феодосія (Снігірьова). Згідно з рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви, який відбувся під головуванням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України 23 грудня 2010 року, новорукопокладений архієрей носитиме титул «Броварський» (журнал № 44).

Після відправи Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до висвяченого єпископа зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл, після чого, владика Феодосій благословив богомольців.

Напередодні ввечері, у залі засіданнь Священного Синоду УПЦ, що при предстоятельській резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, відбулося наречення архімандрита Феодосія (Снігірьова) у єпископа Броварського.

Єпископ Феодосій народився у 1974 роцi в мiстi Києві. У 1998 році закінчив Калузьку духовну семінарію, а у 2003-му – Київську духовну академію. 1998 року прийняв чернецтво з нареченням імені Феодосій на честь преподобного Феодосія, ігумена Києво-Печерського, а згодом й сан ієродиякона та ієромонаха. Того ж року зарахований до братії Різдва Богородиці Свято-Пафнут’єва Боровського монастиря. 2001 року призначений настоятелем храму-каплиці на честь преподобної Євфросинії Полоцької в місті Києві. У 2010-му призначений Благочинним Київської єпархії у справах монастирів.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет