Предстоятель Української Православної Церкви взяв участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У вівторок, 14 грудня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир взяв часть у заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що пройшли на території Дарницького Свято-Михайлівського храмовогокомплексу(проспект Миру, 16).

На меморіальному заході також були присутні: Президент України Віктор Янукович, Прем’єр-міністр Микола Азаров, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, члени уряду та інші високопосадовці.

Спочатку відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятного знака «Воїнам Чорнобиля» та Меморіального кургану «Героям Чорнобиля».

Після покладання квітів Первосвятитель разом із першими особами держвави попрямували до храму на честь Входу Господнього до Єрусалиму, який ще називають «Чорнобильським», де Блаженніший Владика відслужив заупокійну літію, після якої присутні поставили свічки в пам'ять про загиблих ліквідаторів.

Нагадаємо, що аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. 15 грудня 2000 року за наказом Президента України було зупинено реактор енергоблоку №3 ЧАЕС - так станція припинила генерацію електроенергії.

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru Украјнський православний інтернет