Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм на подвор’ї Свято-Вознесенського Флорівського монастиря


У суботу, 23 січня, Предстоятель Української Православної Церкви відвідав подвор’є Свято-Вознесенського (Флорівського) жіночого монастиря столиці, яке розташоване у селі Гоголів, Бориспільського району, Київської області, де звершив освячення храму в ім’я преподобної Єлени Києво-Флорівської.

Йому співслужили: секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський та духовенство обителі.

По завершенні освячення, Архіпастир розповів присутнім про важливість сьогоднішньої події:

«Є на землі таке місце, яке називається святим місцем або місцем перебування Божої благодаті. Це храм Божий, де ми зустрічаємось з Господом, Його Пречистою Матір’ю , святими угодниками Божими та з тим святим, на честь якого освячується храм. Всім вам, брати та сестри, бажаю, щоб в храмі Божому ви знаходили для себе допомогу, віру, надію та життя згідно з цими християнскими чеснотами», - відзначив він.

Історія монастирського подвор’я розпочинається 1999, коли у селі Гоголів Флорівською обителлю було придбано недобудований будинок. За наступне десятиріччя було доведено до ладу як цю будівлю, так і зведено нові корпуси. Минулого, 2009 року, коштом монастиря було побудовано дерев’яний храм і названо на честь, нещодавно прославленої у лику святих, преподобної Єлени Києво-Флорівської.

На сьогоднішній день на подвор’ї несуть послух близько десяти сестер, яким допомагають місцеві жителі. Завдячуючи подвор’ю, Флорівський монастир цілий рік забезпечений сільськогосподарською продукцією.


НАЗАД