Другий рік поспіль на свято Хрещення Господнього Блаженніший Митрополит Володимир освятив води Дніпра


У вівторок, 19 січня, у день Хрещення Господнього, на столичній Оболонській набережній, біля підніжжя Свято-Покровського храму (вулиця Прирічна, 5-а), Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Володимир освятив води Дніпра. Відзначимо, що ця подія відбуваєтся вже другий рік поспіль.

Його Блаженству співслужили ректор Київських Духовних шкіл архієпископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, а також духовенство мікрорайону.

Після звершення чину великого освячення води, Архіпастир звернувся до присутніх із повчальним словом та привітав їх зі святом Богоявлення.

«В ці світлі і ясні дні історії нашого спасіння, Христос Безгрішний взяв на Себе гріхи усього людства та омив їх у водах Іорданських. Сьогодні все водне єство освячене всюди і всюди свята вода, бо таке милосердя Боже, Який хоче, щоб ми були звершеними як Він Звершений і були освячені як Він Святий. Через нашу недостойну молитву нехай Господь пошле всім благословення Іордану, окроплення і укріплення», — сказав зокрема Первосвятитель.

Далі усі бажаючі змогли зануритися в крижану ополонку, вирізану у формі хреста. Біля самої купальні було встановлено двометровий льодовий хрест.

Слід відмітити, що місце для освячення води було обрано невипадково, адже місцеві жителі традиційно влаштовують тут Хрещенські купання.


НАЗАД