У день свята Богоявлення Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври


19 січня, у день свята Богоявлення, або Хрещення Господнього, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Божественну літургію.

Його Блаженству співслужили архієпископи: Вишгородський Павел (намісник Лаври), Бориспільський Антоній (ректор Київських Духовних шкіл), єпископи: Макарівський Іларій, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Васильківський Пантелеімон, а також насельники обителі в священному сані.

За богослужінням також молився лідер Партії Регіонів Віктор Янукович разом із іншими парламентарями.

Звертаючись до вірян із словами настанови, Блаженніший Митрополит Володимир привітав усіх з великим святом Богоявлення, а також розповів про духовне значення цієї події в житті кожного християнина.

Після Літургії архієпископ Вишгородський Павел на лаврських джерелах в ім’я преподобних Антонія й Феодосія Печерських звершив чин великого освячення води.


НАЗАД